Aktualnie jesteś w wybranej lokalizacji 37-500 Jarosław, 3-go Maja 28A,

O gabinecie

JAROSŁAW

hashtag

Jarosław

Zapraszamy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Jarosławiu przy ul. 3-go Maja 28A. Centrum dietetyczne znajduje się obok Szkoły Podstawowej nr.1 w Jarosławiu. Prowadzimy kompleksowe kuracje odchudzające, układamy plany żywieniowe dla osób z problemami zdrowotnymi. Pod okiem dietetyka prowadzone są osoby z zaburzeniami autoimmunologicznymi takimi jak niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, a także z zaburzeniami profilu lipidowego, dną moczanową, chorobami przewodu pokarmowego i układu krążenia. Dietetyk przygotuje również plan żywieniowy dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzana jest szczegółowa analiza składu ciała i opracowany harmonogram działania. Na podstawie indywidualnie dobranych celów proponowana kuracja w oparciu o sama dietę lub wzbogacona naturalną suplementacją. Przyjdź i przekonaj się, że dieta może być skuteczna, ale również smaczna i przyjemna! Zdrowe nawyki żywieniowe, których nauczysz się podczas kuracji, staną się codziennością, a zdrowie, piękna sylwetka i promienny wygląd zostanie z Tobą na zawsze. W Projekt Zdrowie dbamy o najwyższy standard świadczonych usług dietetycznych i szczerą relację z pacjentem. Na konsultacje zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci.


Dietetycy

PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Jarosław
Dietician
Dietetyk

mgr Wioletta Mendroń - dietetyk kliniczny, absolwentka studiów na kierunku "dietetyka" Uniwersytetu Rzeszowskiego. W swojej pracy najbardziej lubię to, że pomagam! I to w kwestii najważniejszej - zdrowia! Uczę pacjentów, że zdrowe żywienie to smaczne, szybkie posiłki i aby zdrowo się odżywiać, wcale nie trzeba kupować produktów, o których wcześniej nie miało się pojęcia! Nawet tradycyjną polską kuchnię można zmodyfikować tak, by posiłek był smaczny, ale też zdrowy! A diety nigdy nie należy traktować "na 100% albo wcale". Poza dietami redukcyjnymi, pracuję też z pacjentami zmagającymi się z różnymi jednostkami chorobowymi, m.in. cukrzycą, chorobami jelit, skóry, nietolerancjami, nowotworami. Staram się do każdego pacjenta podejść indywidualnie, z uśmiechem! Poza pracą uwielbiam sport, ludzi i muzykę!

PRZYJDŹ OSOBIŚCIE
LUB UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Poniedziałek
10:00 - 19:00
Wtorek
07:00 - 15:00
Środa
12:00 - 20:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
07:00 - 14:00
Sobota
-
Niedziela
-

W związku z prowadzonymi prelekcjami i warsztatami godziny otwarcia gabinetu w niektóre dni mogą ulegać zmianie. Prosimy o rejestrację telefoniczną.Formularz zapytania
Jarosław
Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się teraz na wizytę

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
 • Umawiasz się na spotkanie
  lub konsultację online!
 • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
 • Dopasowujemy do Ciebie dietę
 • Opracowujemy plan diety
 • Razem analizujemy postępy
Jarosław

Liczby mówią
same za siebie!

Mamy mnóstwo dowodów na to, że pomagamy! Projekt Zdrowie to gwarancja jakości, różnorodności i dbałości o detale!
 • 71621
  zadowolonych
  klientów
 • 3836
  ułożonych
  diet
 • 118695.58
  zrzuconych
  kilogramów

A co mówią klienci?

Nieważne co my powiemy o skuteczności naszych działań, ważne co inni mówią o Nas i o swoich metamorfozach. To zdrowie i efektych naszych klientów są dla nas najważniejsze.
Sprawdź metamorfozy naszych Klientów, poznaj ich historie i przekonaj się, że warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie.
-20kg
w 7 miesięcy
PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Jarosław
przed
po
Karolina (24 lat)
Karolina to kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! W 7 miesięcy schudła 20 kg, bez uczucia głodu, jedząc to co lubi, w wersji bardziej na zdrowo. Teraz czuje się świetnie w swoim ciele i wie, że zdrowe żywienie to kwestia zdrowego rozsądku.
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .