Adrian -20 kg poprawił swoją kondycję ! - Dietetyk Jarosław, Gabinet Dietetyczny
Projekt Zdrowie Jarosław
Umów się na wizytę

Adrian -20 kg poprawił swoją kondycję !

Jeszcze sześć miesięcy temu Adrian był otyłym nastolatkiem, dzisiaj jest sędzią piłkarskim tryskającym energią. Przez ten czas Adrian schudł 20 kg i zmienił swoje nawyki żywieniowe.

Zapraszamy do wywiadu z naszym bohaterem.


Co Cię skłoniło do podjęcia kuracji odchudzającej?

Przede wszystkim chęć zmiany siebie i pokazania innym, że silną wolą można osiągnąć wszystko. Nie byłem zadowolony ze swojej wagi, więc postanowiłem zacząć działać. Dużo trudniej przyznać się przed sobą, że coś jest nie tak, niż to zmienić. Wystarczy ten jeden krok, a później już jest “z górki”. W moim przypadku mama umówiła mnie na wizytę w gabinecie Projekt Zdrowie Jarosław.

Czy były trudne momenty?

Tak, bywały trudne momenty, szczególnie na początku, kiedy nie mogłem się przyzwyczaić do nowego sposobu odżywiania. Przed kuracją jadłem bardzo nieregularnie, posiłków było za mało, a dzień dosyć długi. Razem z Panią dietetyk Anną Polnik ustaliłem godziny posiłków i porcje, to bardzo mi pomogło.

Co zyskałeś dzięki diecie?

Dzięki diecie zyskałem przede wszystkim lepsze samopoczucie. Ponadto znacznie poprawiła się moja kondycja i chęć do aktywności fizycznej. Obecnie jestem sędzią piłkarskim i sporo jeżdżę na rowerze.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Ci trudność?
Nie było tak trudno, jak myślałem. Wszystko zależało od tego, czy ma się w sobie trochę zapału by tego dokonać. Jak się okazało miałem go sporo.


Nigdy nie jest za późno, żeby zmienić swoją sylwetkę. Jako specjaliści zachęcamy, aby zacząć od zmian nieprawidłowych nawyków żywieniowych, a tym samym zafundować sobie lepsze samopoczucie. A co jeżeli sądzisz, że wiesz dużo, ale… po prostu tego nie stosujesz? Problemy z motywacją miewa każdy, jednak każdy może się nauczyć nie odkładać na potem możliwości zmiany. Zacznij od najważniejszego, czyli od działania. 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy