Kuracja Pani Andżeliki to mistrzostwo na odległość i 14 kg mniej ! - Dietetyk Jarosław, Gabinet Dietetyczny
Projekt Zdrowie Jarosław
Umów się na wizytę

Kuracja Pani Andżeliki to mistrzostwo na odległość i 14 kg mniej !

Za oknami widać już pierwsze oznaki zimy. To dobry moment, by zadbać o smukłą sylwetkę, szczególnie, że po wakacyjnych wyjazdach większość z nas boryka się z dodatkowymi kilogramami, a do wiosny jest wystarczająca ilość czasu na odchudzanie.

 

Warto pomyśleć także o zbliżającej się  zabawie sylwestrowej, zaczynając odchudzanie teraz można uzyskać widoczne efekty już za kilka tygodni. Należy jednak pamiętać, że odchudzanie to proces, który nierzadko trwa kilka miesięcy. Dzięki temu przebiega on w sposób bezpieczny dla naszego organizmu i zapewnia trwałe efekty na dłużej.

 

Najlepszym przykładem stopniowej redukcji masy ciała jest Pani Andżelika, która pod okiem dietetyka  z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w 5 miesiący schudła 14 kg.

Kuracja Pani Andżeliki była nietypowa, ponieważ prowadzona na odległość. W rodzinne strony nasza Klientka przyjeżdżała raz na kilka miesięcy, na stałe przebywając w Anglii.

Jest to tylko i wyłącznie dowód na to, że nawet taka odległość nie przeszkadza we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie.

Kontakt był oczywiście inni niż podczas cotygodniowych wizyt, ale wsparcia równie skutecznie można udzielać przez Internet.

W przypadku Pani Andżeliki taka kuracja zakończyła się prawdziwym sukcesem.

Jeżeli nie masz możliwości odbywania regularnych wizyt u dietetyka – zgłoś się do nas. Odważ się na zmiany na odległość tak jak  Pani Andżelika i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 662 997 776. 

Pamiętaj: mały  progres każdego dnia daje ogromne rezultaty!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy