Pani Ania zawalczyła o zdrowie w zamian -17 kg - Dietetyk Jarosław, Gabinet Dietetyczny
Projekt Zdrowie Jarosław
Umów się na wizytę

Pani Ania zawalczyła o zdrowie w zamian -17 kg

Idealnym przykładem wytrwałości w osiągani celu jest Pani Ania.

Pod opieką naszego dietetyka mgr Anny Polnik z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Jarosławiu w ciągu 6 miesięcy schudła 17 kg.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie ?

Do podjęcia decyzji dojrzewałam kilka miesięcy, takim decydującym argumentem były moje wyniki badań podwyższony cholesterol nadciśnienie i co z tym się wiązało złe samopoczucie.

Widziałam też efekty jakie odnoszą inni znajomi którzy korzystali z usług dietetyka, więc postanowiłam i ja spróbować.

Pomogło mi nastawienie i świadomość, że łatwo nie będzie.

Jakie trudności Pani napotkała podczas kuracji ?

Przyznam szczerze że nie do końca byłam przekonana że mi się uda, chyba dlatego też tak długo się wahałam:-).Na własną rękę próbowałam już różnych kuracji, które nie były tak proste i smaczne jak pod okiem dietetyka Projekt Zdrowie, początkowo tamte diety dawały jakieś efekty ale z wiekiem było coraz trudnej.

Mój metabolizm zwalniał miała za sobą trzy ciąże i po każdej zastało kilka kilogramów.

Jaką radę dałaby Pani osobom zastanawiającym się nad wizytą w Projekt Zdrowie w Jarosławiu ?

Przyznam szczerze, że znajomym i rodzinie polecam wizytę w gabinecie Projekt Zdrowie w Jarosławiu. Jeśli chodzi o Panią dietetyk mgr Annę Polnik, zawsze mogłam liczyć na wszparcie i dawkę motywacji z jej strony jest najlepsza !

Warto zawalczyć, o siebie i o własne zdrowie mimo początkowych trudności przekonałam się, że można odnieść sukces. Zazwyczaj żałujemy w życiu rzeczy których nie zrobiliśmy, lub wyzwań których nie podjęliśmy.

Jak czuje się Pani po osiągnięciu zamierzonego celu ?

Rewelacyjnie! Nie muszę zażywać leków na nadciśnienie, ani martwić się,że w tak młodym wieku dojdą jeszcze te na cholesterol. Znajomi zaczepiają mnie na ulicy, czasami ledwo mnie poznają.Wszyscy pytają jak udało mi się schudnąć.Nie ukrywam to bardzo miłe, do tego dochodzi satysfakcja z osiągnięcia zamierzonego celu. Ato dla mnie duży sukces wygrać wojnę z sobą

Cieszę się również, że dzięki mojej kuracji w mojej rodzinie też je się dużo zdrowiej córki i mąż jedli razem ze mną, dania były naprawdę smaczne oni również zauważyli zmianę samopoczucia na lepsze.

Dużo nawyków zostało w naszej rodzinie na stałe.

Pani Ania zdała sobie sprawę, iż przyjdą dni gorsze, będzie ciężko a czasem po prostu może nie wytrzymać. Chwile słabości były najtrudniejsze w drodze do wymarzonej sylwetki bohaterki naszej metamorfozy.
Najważniejsze jest pójście na kompromis i wzajemne zrozumienie. Kiedy rodzina zobaczy zaangażowanie, to będzie wspierała i motywowała.

“Pamiętajcie, iż odchudzanie to wojna. I to ta najgorsza, gdyż z samym sobą. Gubienie kilogramów to dopiero jej pierwszy etap, ale wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie pomoże Wam w trudnych chwilach, a co najważniejsze, pomoże na koniec w utrzymaniu tego, co już osiągnęliście. Powodzenia!”

Jeśli chcesz, tak jak Pani Ania, zawalczyć o lepszą wersję siebie, nie czekaj i już teraz umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Plan żywieniowy już od 79 zł! Tel. 662 977 776

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy