Projekt Zdrowie Jarosław
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk, mgr Anna Polnik, absolwentka "Żywienia w zdrowiu i chorobie" Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł magistra uzyskała w 2015 r., a swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia cały czas aktualizuje na licznych warsztatach i szkoleniach, dzięki temu w swojej pracy wykorzystuje najnowsze trendy dotyczące zdrowego odżywiania i skutecznego realizowania celów przez Pacjenta. Ogromny zapał do pracy i zaraźliwy optymizm to jej główne atuty. Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekonuje do tego, że najlepszym rozwiązaniem uzyskania upragnionej sylwetki jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Sukces każdego pacjenta odbiera jako swoje małe osiągnięcie. W życiu zawodowym nie ma dla niej nic satysfakcjonującego od szczęśliwych twarzy osób, które dzięki kuracji osiągnęły swój cel. Odpoczynek dla niej to kilkanaście kilometrów biegu, chwila spędzona przy dobrym kryminale lub nauka j. hiszpańskiego.
Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Jarosław ul. 3-go Maja 28A. W celach edukacyjnych współpracowaliśmy lub stale współpracujemy z:
„Komitet Społeczny Jarosławskich Kilometrów Dobra” - w ramach akcji pomagałyśmy zbierać „złotówki”oferując naszą wiedzę i bezpłatne pomiary w różnych miejscach i poszczególnych etapach podsumowujących akcję. „Towarzystwo Przyjaciół Dzieci” - współpraca polega na organizowaniu dla podopiecznych fundacji oraz współpracujących szkół prelekcji, które mają na celu edukację żywieniową wśród dzieci, młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. „Urząd Miasta Jarosławia'' - podczas okresu od kwietnia do października w każdy pierwszy wtorek miesiąca mieszkańcy Jarosławia okolic mogą skorzystać z bezpłatnych pomiarów i porad dietetycznych.
„Biblioteka w Chłopicach oraz filia w Łowcach” - udział w akcji organizowanej na Dzień Kobiet „Przenośne SPA”umożliwiło Paniom korzystającym z akcji sprawdzenie wagi i rozmowę z dietetykiem. Ciągle organizujemy prelekcje o zdrowym odżywianiu. „Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu” - spotkania edukacyjne głównie dla dzieci i młodzieży o różnych tematach dotyczących zdrowego odżywiania. „Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” - podczas wizyt w przyszpitalnej przychodni pacjenci czekając na wizytę mogą skorzystać z analizy składu ciała i bezpłatnej porady dietetyka.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy