Personel - Dietetyk Jarosław, Gabinet Dietetyczny
Projekt Zdrowie Jarosław
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk, Wioletta Cwynar, absolwentka "Dietetyki" na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ciągle poszerza swoją wiedzę, dzięki czemu jej zalecenia żywieniowe są zgodne z najnowszymi wytycznymi. Według niej, dieta powinna być przyjemnością, która niesie za sobą szereg korzyści zdrowotnych, a odpowiednią sylwetkę można zyskać i utrzymać na długi czas tylko dzięki kształtowaniu prawidłowych i trwałych nawyków żywieniowych. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę jego wymagania i możliwości. Jest to osoba otwarta, serdeczna, uwielbiająca to co robi! Stąd szczery uśmiech na jej twarzy. Największą siłą, napędzającą do działania jest dla niej zadowolenie klienta. W wolnym czasie realizuje pasję jaką jest organizacja zabaw i gier dla dzieci, gdzie radości nie ma końca. Wytchnienie daje jej czas spędzony na łonie natury, szczególnie w górach.
Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Jarosław ul. 3-go Maja 28A. W celach edukacyjnych współpracowaliśmy między innymi z:
„Komitet Społeczny Jarosławskich Kilometrów Dobra” - w ramach akcji pomagałyśmy zbierać „złotówki”oferując naszą wiedzę i bezpłatne pomiary w różnych miejscach i poszczególnych etapach podsumowujących akcję. „Towarzystwo Przyjaciół Dzieci” - współpraca polega na organizowaniu dla podopiecznych fundacji oraz współpracujących szkół prelekcji, które mają na celu edukację żywieniową wśród dzieci, młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. „Urząd Miasta Jarosławia'' - podczas okresu od kwietnia do października w każdy pierwszy wtorek miesiąca mieszkańcy Jarosławia okolic mogą skorzystać z bezpłatnych pomiarów i porad dietetycznych.
„Biblioteka w Chłopicach oraz filia w Łowcach” - udział w akcji organizowanej na Dzień Kobiet „Przenośne SPA”umożliwiło Paniom korzystającym z akcji sprawdzenie wagi i rozmowę z dietetykiem. Ciągle organizujemy prelekcje o zdrowym odżywianiu. „Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu” - spotkania edukacyjne głównie dla dzieci i młodzieży o różnych tematach dotyczących zdrowego odżywiania. „Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” - podczas wizyt w przyszpitalnej przychodni pacjenci czekając na wizytę mogą skorzystać z analizy składu ciała i bezpłatnej porady dietetyka.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy