Święta z dietą czy bez? - Dietetyk Jarosław, Gabinet Dietetyczny
Projekt Zdrowie Jarosław
Umów się na wizytę

Święta z dietą czy bez?

Nadszedł grudzień – czas magiczny, rodzinny. A dieta? Czy warto ją kontynuować? Czy warto w ogóle zaczynać? 

W grudniu pojawia się częste pytanie: “Jeśli odpuściliśmy walkę o sylwetkę pod koniec wakacji i nagle wracamy do niej na początku grudnia, to czy warto w ogóle zaczynać dietę tuż przed świętami?” Tuż przed zajadaniem się barszczem z uszkami, grzybową, karpiem w chrupiącej panierce i pierogami? Tuż przed pysznymi makowcami i serniczkami? Może to być zaskakujące, ale odpowiedź brzmi – tak! Warto! Bo święta trwają tylko 3 dni, a grudzień tych dni ma aż 31. Więc nic wielkiego się nie stanie, jeśli w Boże Narodzenie pofolgujemy sobie przy suto zastawionym stole. Pod warunkiem, że w kolejnych dniach wrócimy do zdrowego odżywiania.

Tak naprawdę nigdy nie ma złego czasu na rozpoczęcie diety. To nie jest tak, że Nowy Rok jest czasem idealnym, a okres przed świętami już nie. To nie jest tak, że nie opłaca się zaczynać, bo i tak za chwilę czeka nas wesele/chrzciny/urlop/operacja/uroczystość.  

Zacznij walkę o lepszą sylwetkę i zdrowie już dziś. Będziesz o ten jeden dzień do przodu przed tymi, którzy wciąż odkładają odchudzanie na jutro, na potem, na kiedyś.Tym bardziej, że podczas Świąt Bożego Narodzenia możemy wesprzeć swój organizm Niezbędnikiem Świątecznym Projekt Zdrowie ?Ekstrakt z karczocha oraz rumianku usprawnia pracę przewodu pokarmowego❗ Jest to szczególnie ważne w o okresie takim jak święta Bożego Narodzenia ? Obie ekstrakty możecie znaleźć w suplemencie Trawienie Projekt Zdrowie ?

O szczegóły zapytaj swojego dietetyka w trakcie kolejnej wizyty 😃 lub pod nr tel. 662 997 776 lub osobiście na ul. 3-go Maja 28A w Jarosławiu.,

 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy